Svatební dekorace

Svatba je nejen samotný obřad, ale celý proces, jehož nezapomenutelné zážitky se připravují dlouho dopředu. Nedílnou součástí tohoto procesu jsou svatební dekorace. Navštivte tento eshop, který má za sebou už spoustu spokojených zákazníků, promítněte si jednotlivé části svatebního dne a objednejte jednotlivé ozdoby, které vyhovují vašemu vkusu.
Zamyslete se, jaká barva by vyhovovala nevěstě a ženichovi. V jednotlivých kategoriích pak najdete pestrou škálu svatebních ozdob v daném odstínu. Volte tak svatební dekorace na auto, doplňky na svatební stůl a pro výzdobu svatebního salonu. Nabízíme různé látky, textilie, papír a z nich vyrobené stuhy, mašle, krabičky, dárky pro novomanžele, ozdoby pro aranžování květin.

Dekorace pro nevěstu a ženicha

Na šaty a do účesu nevěsty můžete vybrat různé druhy závojů, věnečků, čelenek, korunek a hřebínků. Ženichův oblek může zvýraznit pěkná košile, vesta, kravata nebo motýlek. Tradiční myrta na šaty svatebčanů je dnes nahrazována krásně zhotovenými vývazky. Zalistujte v jednotlivých kategoriích a přejeme vám, aby naše svatební dekorace zpestřily váš svatební den.

Profile Picture for