P&P Group
Dašická 438
530 03 Pardubice
IČO: 72834251

Malování a natírání pro stavební firmy

 
 
 

Nejdříve vypracujeme cenovou nabídku
Nabízíme možnost výběru kvality malířského materiálu i vypracování, podle dohodnuté ceny
Nabízíme i očekáváme jasná pravidla spolupráce
Provádíme standardní výmalby, ale i originálně řešené interiéry a exteriéry
Pro roubené domy používáme přírodní materiály, které umožňují vysokou difuzi

Provádíme

- bílé a barevné malby
- dekorativní malby
- nátěry oken, dveří, zárubní, zábradlí
- nátěry fasád
- nátěry podlah garáží,technických místností
- nátěry omyvatelných stěn
- celoplošné potahování stěn tmely
- nátěry kovových konstrukcí


Malíři pro bytové domy

Nabídka P&P z Pardubic pro firmy, produkující bytové domy je jasná. Nové byty opatříme standardní výmalbou v perfektní kvalitě, ale umíme vymalovat i prostory nestandardní kde mohou být nároky různé. Pro příklad – celé byty vymalujeme běžnými barvami, ložnice samočistící barvou DetoxyColor. Vše záleží na dohodě a požadavcích. Malířské práce provádíme v celém Pardubickém kraji.


Malíři a lakýrníci pro kancelářské domy

V domech předurčených pro kanceláře patrně nebude po malířích požadovat nějaké barevné evoluce, ale o to víc záleží na kvalitě provedení malířských prací. Jednoduchá výmalba působí dobře pouze tehdy, je-li provedena v nejvyšší kvalitě. Tu vám firma P&P z Pardubic garantuje.
Svým klientům můžete nabídnout nejen obyčejné vymalování, ale i malířský nadstandard – výmalbu kanceláří samočistící barvou DetoxyColor.


Vymalovat rodinné domy

Staví-li vaše firma rodinné domy, jsme schopni po dohodě s konkrétními stavebníky přizpůsobit čas provedení malířských prací nejen vašemu, ale i jejich časovému plánu. Firma P&P z Pardubic dojede kamkoliv na Pardubicku a odvede malířské a lakýrnické práce v perfektní kvalitě.


Natřít srubové domy

Jestliže stavíte tento druh rodinných domů, pak se na malíře z PapGroup z Pardubic můžete obrátit s důvěrou. Kdekoliv v Pardubickém kraji provádíme nátěry speciálními k tomu určenými barvami. Dřevo má svoje nároky a ty je malířská a lakýrnická firma P&P schopna beze zbytku naplnit po celém Pardubicku!