P&P Group
Dašická 438
530 03 Pardubice
IČO: 72834251

Malování a natírání pro firemní klientelu

 
 
 

Vypracujeme cenovou nabídku a podle vašich představ o kvalitě a vzhledu navrhneme materiál.
Pomůžeme s barevným řešením interiérů, exteriérů.
Poradíme kde se dá ušetřit.
Vyjdeme vstříc vašim potřebám tak, aby chod vaší firmy nebyl naší prací omezen nebo přerušen.
Jediné, co po malířích, lakýrnících a natěračích firmy P&P zůstává jsou rozzářené stěny i tváře vašich zaměstnanců a návštěv.

Provádíme

- bílé a barevné malby
- dekorativní malby
- nátěry fasád
- nátěry podlah garáží, výrobních prostor
- nátěry dveří, zárubní, oken
- nátěry omyvatelných stěn


Firemní sídla – Pardubický kraj

Sídlo firmu bezesporu reprezentuje. Kvalitní malířská práce, vnější i vnitřní nátěry a výmalba, jsou zde bezpodmínečnou nutností. Opráskané a umolousané zdi odradí klienta ještě spolehlivěji než cedulka Pozor, zlý pes.

Vašeho klienta na cestě firmou až někam do kanceláře nesmí nic nepříjemně rušit. Čisté stěny, kvalitně provedené malířské práce, bez chybičky nalakované dveře a okna, to vše navozuje pocit spolehlivosti a pečlivosti. Kdekoliv v Pardubickém kraji je schopna tento pocit pro vás, vaše klienty či hosty vytvořit firma P&P z Pardubic.


Provozovny – Pardubice a okolí

Časté malování provozoven všeho druhu je nezbytnou nutností a barva DetoxyColor výrazným krokem k ozdravení jakéhokoliv vymalovaného prostoru!

Ve veřejných provozovnách dochází vlivem víření vzduchu, uvolňování výparů a v kuřáckých provozovnách přímo k „zauzení“ vzduchu, který ulpívá na stěnách. Věřte tomu, že do kvalitně vymalované provozovny najde každý cestu spíš, než do začuzené.

I obyčejný švec, když má čistě vymalovanou provozovnu působí na zákazníky noblesním dojmem. A starý škrpál na podkladu čistě vymalované zdi se stává nadějným artefaktem.