P&P Group
Dašická 438
530 03 Pardubice
IČO: 72834251

Malování a natírání domácností

 
 
 
< >

Navrhneme nejvhodnější materiál a ideální pracovní postup při malířských pracích u vás doma
Poradíme, kde se dá při malování bytu ušetřit a kde je lépe nešetřit
Pomůžeme s barevným řešením při malování interiéru i exteriéru
U dřevostaveb používáme k nátěrům kvalitní přírodní oleje pro zachování přirozeného vzhledu
Provádíme práci, za kterou si ručíme
Umíme docílit špičkové kvality za dobrou cenu
Jste-li nepolepšitelní kutilové – nabízíme i prodej barev
Dobrá rada malířů z P&P – nechte pracovat profesionály!

Provádíme

- bílé a barevné malby
- dekorativní malby
- nátěry dveří, zárubní, oken, radiátorů
- nátěry fasád
- nátěry podlah garáží, sklepů
- omyvatelné nátěry stěn
- nátěry lazurami a přírodními oleji
- nátěry dřevěných podlah a schodišť
- nátěry zahradních doplňků
- nátěry srubových domů exteriér, interiér


Malování bytů

Nejsme obyčejní malíři. Jsme malíři z Pardubic! A jsme hrdí na to, že nabízíme nejvyšší kvalitu malířské práce a materiálů, jakou může Pardubický kraj nabídnout.

Malování pokojů je naším potěšením. Vymalování bytu je pro nás radostí! Normální člověk se malování v bytě děsí, s námi se budete na příští malování těšit!

Proměnit našimi barvami vaši unavenou zašlou zeď v ideální pozadí pro to, co máte rádi - nábytek, obrazy a květiny - je to, co umíme nejlépe.

P&P z Pardubic můžete svěřit vymalování domácnosti bez obav! Ručíme za to, že po odchodu malířů pokojů od P&P zůstává jen pocit pohody z čistých zdí, které zásluhou naší malířské firmy pookřejí.

Máte doma alergika? Nechte si vymalovat specialitou, kterou nemá v pardubickém kraji jen tak někdo! Detoxy Color – barva, která po celou dobu své existence na zdi čistí vzduch v místnosti!

Malířské a natěračské techniky malířské firmy P&P vás okouzlí a vaše stěny ozdraví a očarují!


Natírání rodinných srubů

Práce firmy P&P – PapGroup Pardubice je možné si objednat samozřejmě i mimo Pardubice, a to i v případě, že máte v lesích či u vody rodinný srub, tedy roubenku, jejíž laky nátěry i malba jsou již poněkud zašlé. Vše vymalujeme, natřeme, jsme schopni se dopravit i mimo Pardubický kraj. A rádi vymalujeme i pejskovi boudu, pokud si to bude přát. A vymalujeme ji tak kvalitními barvami, že ji jen tak nezničí a bude tam jak v čerstvě vymalovaném pokojíčku. Pokud byste si na takovou práci chtěli třeba troufnout sami, můžete si u nás koupit malířské a lakýrnické barvy a vybavíme vás i radou.


Výmalba rekreační chaty

Doba mocného boomu chataření pominula, roky plynou a rekreační chatičky potřebují údržbu. Dříve byla spousta času a dva, tři druhy barev. Nákup barev, malování, lakování, natírání – to muselo být pro chataře hobby. Dnes čas není a v barvách – kdo se vyzná! I proto sídlí v Pardubicích PapGroup, abyste mohli čas na chatičce trávit odpočinkem a péčí o zahrádku, tvarováním živého plotu, partnera či pejska.

O nátěry vašeho víkendového obydlí se postará pardubická odborná malířská firma jistě nejméně tak dobře jako vy, jen to malíři profesionálové budou mít rychleji hotové. A nevznikne obava, jestli ta barva vůbec někdy uschne...

Váš volný čas je vzácný a na to abyste ho trávili lakováním a malováním chaty, je ho škoda.

Jistě, dokážeme pochopit, že malování, lakování, natírání, broušení, opalování laku a škrábání, mohou být docela oblíbené činnosti. I nás to baví!

V tom případě si svoji chatičku vymalujte a nalakujte, ale pro barvy, laky a nátěry si zajděte raději k odborníkům, tam, kde s nimi mají živou zkušenost – do malířské firmy PapGroup Pardubice. Ať zbytečně nemrháte časem a penězi za nevhodně zvolený malířský či lakýrnický materiál.


Obnova nátěrů a maleb - chalupy a sruby

Chalupa, obzvláště stará a cenná je náročnější na malířské a hlavně lakýrnické práce. Na chalupě se dá ve snaze vymalovat nebo natřít, při jedné práci i leccos pokazit. Pokud máte svůj víkendový poklad někde v Pardubickém kraji, neváhejte se obrátit na P&P PapGroup Pardubice. Staré dřevo vyžaduje jiné techniky nátěru a staré materiály stěn potřebují zcela jiný způsob a postup malířských prací než panelák nebo běžný byt. V některých případech nevhodný nátěr a špatný postup malířských prací může i poškodit historickou hodnotu chalupy, a to bychom my, profesionální malíři a lakýrníci firmy PapGroup z Pardubic, obzvláště v našem, Pardubickém kraji, viděli neradi.